Uwagi: 

1. Tabela rozmiarowa podaje rzeczywiste wymiary człowieka mierzone w naturalnej pozycji. Postawa prosta, ręce opuszczone, pozycja swobodna, bez zbędnego napinania, wdechów lub wydechów. 
2. Zakresy obejmują 2 skrajne wartości: pierwsza wartość to wymiar produktu praktycznie w spoczynku, drugi wymiar to maksymalny sugerowany zakres naprężenia. 
3. Kompresja i wielkość danego produktu jest tak dopasowany bo wykorzystać maksymalny potencjał materiału pod względem termoaktywności i termiki. Nie zawsze zalecany wymiar jest zgodny z indywidualnymi odczuciami
4. Zdarza się że dane osoby nie są wstanie wpasować się w 1 określony rozmiar. W takim przypadku sugerujemy zasadę większości albo złotego środka. Jeżeli pasują nam 3 wymiary z danego rozmiaru a 1 wymiar z innego, to wybieramy ten rozmiar w którym pasuje nam większość wymiarów. W przypadku kiedy wymiary pasują połowicznie, sugerujemy wybrać rozmiar większy. Natomiast w momencie kiedy część rozmiarów pasuje nam do jednego wymiaru a druga część pasuje do wymiaru o 2 lub 3 rozmiary większego, sugerujemy wziąć rozmiar pośredni. 

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że materiał kompresyjny rozciąga się zarówno po długości jak i po szerokości. Jeżeli dany produkt nie będzie maksymalnie rozciągnięty na szerokości, wtedy pozwoli wyjść poza swój zakres sugerowany dla wzrostu. Przykładowo rozmiar L sugerowany jest dla wzrostu do 177 cm, jeżeli jednak ktoś będzie miał wymiar np 100 cm w klatce, 80 w pasie i 90 w biodra to taka koszulka będzie wstanie rozciągnąć się spokojnie do wzrostu na poziomie 182-184 cm, ponieważ na szerokości nie została rozciągnięta w maksymalnych zakresach. 

W przypadku materiałów nierozciągliwych MoreDry Mesh oraz G Fiber tutaj maksymalny sugerowany wymiar jest maksymalnym wymiarem który pozwoli ubrać produkt. W produktach uszytych z tego materiału nie można liczyć na dodatkową rozciągliwość.