Maseczka ochronna 1

Wielorazowa trójwarstwowa maseczka ochronna na twarz.

Rozmiar M przeznaczony na głowę o rozmiarze do 55 cm obwodu

Rozmiar L przeznaczony na głowę o rozmiarze powyżej 56 cm obwód

Gumki regulowane za pomocą stoperów.

39,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • M
  • L
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Trójwarstwowa maseczka ochronna na twarz. Maseczka ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów drogą kropelkową, chroni również drogi oddechowe przed wszelkiego rodzaju pyłami i kurzem.

Maseczka nie daje gwarancji ochrony przed zarażeniem się wirusem SARS-CoV-2, natomiast ogranicza możliwość zarażenia się drogą kropelkową.

Warstwa zewnętrza – termoaktywny materiał elastyczny który nadaje maseczce idealny kształt oraz dopasowanie do kształtu twarzy.

Warstwa środkowa – warstwa filtracyjna wykonana z włókniny polipropylenowej przeznaczonej do produkcji maseczek medycznych.

Warstwa wewnętrzna – materiał o strukturze siatki który ułatwia oddychanie w maseczce.

Maseczkę wykonane z materiałów termoaktywnych/szybkoschnących. W przeciwności do bawełny, materiały te nie mają tendencji do gromadzenia wilgoci. Można ją prać w temperaturze 60 stopni oraz prasować.

Maseczka trzyma się twarzy za pomocą 2 gumek zakładanych dookoła głowy. Stopery na gumkach umożliwiają regulację długości gumek i odpowiednie dopasowanie ich naprężenia.

Nadruk wykonany w systemie DPS czyli odporny na wielokrotne pranie.

Ze względu na panujący stan epidemiologiczny, w trosce o stan zdrowia klientów i naszych pracowników, maseczki nie podlegają zwrotowi oraz wymianie. Postanowienie zgodne z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, art. 38 pkt 5.

UWAGI

Wizualizacja maseczki jest wygenerowana komputerowo, realnie wzór może się delikatnie różnić.

Drugie zdjęcie jest realnym przykładowym zdjęciem jak maseczka się prezentuje. Natomiast zamówienie będzie realizowane zgodnie ze wzorem przedstawionym na wizualizacji.

Ze względu na obecnie ciężką dostępność gumek do masek, kolor gumki może być inny niż ten przedstawiony na wizualizacji.